Hrdina, kterého si zasloužíš

 

Ahoj malý človíčku, jsem tvůj Batůžek BATŮ. Ještě mě neznáš, ale slyšel jsi o mně. Dáš si do mě svačinku a pití, a vezmeš si mě na procházku nebo výlet. Budeš samostatný a vybuduješ si zodpovědnost za své věci.

*foto je pouze ilustrační

mám superschopnosti, které bys možná nečekal

Říkají o mně, že jsem jen látka se šňůrkou?

Já ale nejsem jen obyčejný váček, já jsem Tvůj hrdina. Jsem nepromokavý a vydržím opravdu hodně. Mám vnitřní podšívku, aby měla Tvoje krabička se svačinkou a láhev s pitím pohodlí. Byl jsem konzultován s odborníky a můžeš mě vesele používat, i když jsi ještě škvrně. Navíc jsem tak roztomilý, že mě nebudeš chtít dát z ruky. 

svou cenu si obhájím

Prý si mě potkal v supermarketu za zlomek ceny, ale to byl jen můj vzdálený příbuzný. Já jsem šitý doma a ručně, protože nic jiného si nezasloužíš. Jsem z kvalitních materiálů, na kterých se nikdy nešetří. Já s tebou vydržím roky, během kterých prožijeme nespočet dobrodružství. A nakonec budeš i samostatným a zodpovědným hrdinou.

Cením se na 750,- Kč.

jsem vzácný a čeká se na mě dlouho

Protože jsem šitý ručně a pečlivě, budování mých superschopností vyžaduje čas. Z toho důvodu jsem dostupný jen v omezeném množství a vycházím v limitované edici. Jsem tak unikátní, že mě na ulici jen tak nepotkáš.

Snad jednou přijde čas, kdy bude mít každý svého hrdinu.

*foto je pouze ilustrační

jsem moderní - mám dvě maminky

Aneta by chtěla být maminkou, ale čáp odmítá přiletět. A i když jí osud není v některých ohledech nakloněn, neztrácí naději a život má plný dětí.

Ve školce učí prťata, jako jsi ty, odpovědnosti a samostatnosti. Mě vymyslela, abych byl hrdinou právě pro tebe a pomocník pro Tvůj vývoj.

Julie je maminkou rozkošné Aničky, která je její život a věnuje jí většinu svého času. Ve volných chvílích ale zasedá za šicí stroj a tvoří hrdiny, jako jsem já.

Díky mně má Julie tu nejlepší práci na světě a je maminkou, co šije hrdiny.

Julie Pelikánová

Naše galerie

Batůžek BATŮ - Hrdina na šnůrkách

tvoji rodiče Mě mohou pro tebe (před)objednat

Pokud zvládnou být mezi prvními, kdo o mě projeví zájem, budou hrdinové. 

Objednávky přijímáme níže.

Pro rodiče je tady nachystaný úspěšný článek Anety Štěpánkové Proč dětem do 6 let (ne)nosit batůžek, kde se dozví, jak a proč batůžek BATŮ vznikl.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Děkuji za vaši důvěru a podporu mého srdcového projektu.  Věřím, že se vašim dětem bude batůžek BATŮ líbit i dobře nosit.  

Vaše Aneta