Osvojování angličtiny všemi smysly

Jedinečná metoda vytvořená na základě dlouhodobých zkušeností. 

Pokud vás zajímá, jak výuka probíhá, nahlédněte do eBooku >> 

Kurzy jsou poskytovány od září 2021 do června 2022

Provozovna: Cowork:S - Hradská 280, 396 01 Humpolec

O nás lektorkách

Mgr. Aneta Štěpánková, DiS.

Aneta Štěpánková s batůžky BATŮ

Učitelka v domácím vzdělávání (jesle a školka), lektorka angličtiny a edukačních programů, průvodkyně pro rodiče s dětmi od narození do 6 let

"Před čtyřmi lety jsem se rozhodla propojit svoje dvě největší vášně, kterými byla Montessori pedagogika a výuka angličtiny. Takto vznikla metoda s názvem Angličtina Montessori cestou.

Na lekcích jsem využívala především práci s pomůckami, výuku venku a manipulaci s potravinami, což vedlo nejen k osvojování slovíček, ale také základních motorických dovedností. 

Děti i rodiče si metodu zamilovaly stejně rychle jako já. Nakonec jsem upustila od Montessori pomůcek a zaměřila se na smysly a výuku prožitkem. 

Kurzy se postupně plnily a díky tomu jsem mohla rozšířit tým o dvě zkušené lektorky. Na kurzech nyní působím převážně jako koordinátorka a asistentka pro děti i lektorky. 

Přidejte se k nám a zažijte angličtinu jinak - přirozeně, jednoduše a všemi smysly. Jsme tu pro vás a chceme vytvořit to nejlepší prostředí na seznamování se s angličtinou."

Lucie Prokopová, DiS.

Lucie Prokopová, DiS.

Učitelka v mateřské škole, lektorka angličtiny a volnočasových aktivit

"Výuka angličtiny v mateřských školách je pro mě zajímavá a především důležitá pro dnešní generaci.

Děti nejlépe poznávají okolní svět skrze zážitky a využití věcí, které je obklopují - jednoduše, hravě a všemi smysly. Je to nejlepší způsob výuky.

Pozitivní vztah k angličtině jsem si vybudovala až v dospělosti při studiu pedagogické školy. Začala jsem dobrovolně jezdit na krátkodobé výměny mládeže Erasmus+.

Chtěla jsem se zdokonalit v jazyce a odhodlat se mluvit. Díky výměnám a zážitkové pedagogice jsem toho docílila.

Následně se mi zalíbily metody výuky aglického jazyka, jaké využívala Aneta. Jednalo se o angličtinu Montessori cestou s využitím pomůcek. 

Chtěla bych u dětí vybudovat pozitivní vztah k cizímu jazyku a předejít tak pozdějším strachům z mluvení. Strachy pramení ze špatné zkušenosti nebo z nevhodně zvolených metod výuky."