...Kurzy & eBooky...

 

Výchova a vzdělávání dětí (0-6 let)

Ať už vás zajímá jak začít se samostatností, organizace hraček, čištění zoubků, oblékání dětí, hravá a zdravá angličtina, vaření s dětmi nebo výchova Montessori cestou od narození do 3 let, mám tu pro vás báječné kurzy & eBooky. Stačí si jen vybrat.

Samostatné dítě ZAČÍNÁME

eBook (18 měsíců-6let)
Jednoduchý, ale zaručený návod, jak doma začít se samostatností vašeho dítěte. V eBooku vás provedu 5 oblastmi a naučím vás, jak s dítětem trénovat jeho dovednosti.

Čistíme zoubky bez boje a s úsměvem

online kurz (od 1. zoubku do 6 let)
V tomto kurze vás provedu úplnými základy teorie i praxe. Pochopíte, jak se vaše dítě cítí a potřebuje cítit, aby se pro něj stalo čištění zábavnou a smysluplnou každodenní rutinou.
Holčička jí z mističky s ovocem

Angličtina hravě a zdravě

online kurz (2-6 let)
Jedinečný online kurz, který je zaměřen na vnímání zdravých svačinek, podporu samostatnosti v jejich přípravě a hlavně na angličtinu. Kurz je namluven rodilou mluvčí.
V 50 minutách se dozvíte, jaký jste typ rodiče a následně vás provedu základními informacemi k tomu, jak své dítě doma u oblékání zapojit. Dozvíte se, jak dítě naučit, aby se oblékalo samo.

Trénink Oblékání bez křiku

praktický trénink (18 měsíců-6let)
V tomhle tréninku obdržíte nejen hodnotné dárky v podobě tipu na knížku, PDF materiály nebo video, co dělat, když chce dítě snídat v pyžamu, ale také samotné tréninkové video o oblékání.

Oblékni své dítě slovy a pochopením

online kurz (18 měsíců-6let)
Zbrusu nový kurz, ve kterému vás provedu 10 tématu, které se týkají oblékání dětí a jejich pocitů i potřeb. Uvnitř s vámi sdílím, co udělat pro spolupráci a respektující přístup + aktivity pro děti.
Tato kuchařka není jen o receptech, u kterých děti trénují svoji samostatnost a přípravu s minimální podporou rodičů, ale také dbá na dovednosti jako jsou úchop, přesýpání, vkládání...

Sedmero uklizeného pokojíčku

praktický eBook (18 měsíců-6 let)
Taky je vaše dítě i pokojíček zavalený hračkami? V tomto ebooks vás provedu efektivní organizací a ukládáním hraček tak, aby to celé rodině dávalo smysl. Úklid hraček se stane oblíbenou aktivitou.
Koncept eBooku vychází z Montessori pedagogiky, které odráží výchovné i vzdělávací principy. Podpora dětského vývoje v klíčových oblastech. Jednoduše, srozumitelně a prakticky.