Média & Spolupráce

Mezinárodní online konference Růst společně 2023

Online kongres Spokojené miminko 2023

Miminko - časopis pro maminky s miminky (květen) 2023

V květnu jsem pro vás s redaktorkou Bárou Klímovou napsala rozhovor do časopisu Miminko. Oblíbené téma ocenil nejeden rodič.  

V článku na mém blogu se dozvíte, jaký pohled mám na počet hraček, stavebnice i hry jako takové. V otázkách a odpovědích nechyběla ani hra na profese. 

Na závěr jsem připojila malou radu pro všechny rodiče, kterou doporučuji se řídit, pokud chcete mít zdravě vyvíjející se dítě.

Online kongres Učíme společně 2022

Miminko - časopis pro maminky s miminky (srpen) 2022

Dne 22. 8. 2022 vyšel v časopisu Miminko rozhovor na téma: "Děti a kroužky". Již podruhé mě pro vás vyzpovídala máma a reaktorka Bára Klímová. 

V rozhovoru se můžete dočíst, jak s dítětem o kroužcích mluvit, jak je nabízet a hlavně, jak děti zdravě (ne)zatížit

Na závěr jsem připojila malou radu, jak celé období při zavádění nových kroužků zvládnout v klidu a v pohodě. 

Emílkova zubařská školka v Olomouci

V zubařské školce jsem natočila rozhovory s olomouckými zubními lékaři z Art-Medica s.r.o.

S MUDr. Ladislavem Korotvičkou jsme si povídali o tom, jak předejít dětskému traumatu z návštěvy zubaře a s MDDr. Nikolou Smětalovou o Emílkově zubařské školce a prevenci zubního kazu u dětí.

Edukační centrum pro děti, rodiče i mateřské a základní školy v Olomouci otevřeli na podzim roku 2021. Tato zubařská školka jediná v České republice.  

Naše společné DESATERO ZDRAVÝCH ZUBŮ ke stažení.

Partner e-shopu Montessorihračky.cz 

Na tomto e-shopu najdete širokou nabídku vzdělávacích hraček a pomůcek pro děti. Já sama je ve své praxi denně využívám. 

Nákupem na e-shopu Montessorihračky.cz rozhodně neuděláte krok vedle. V nabídce najdete značkové Montessori pomůcky od firmy Nienhuis, ale i cenově dostupnější od značky Moyo, které rovněž odpovídají Montessori standardům. 

Hračky a pomůcky objednávejte zde.

EDUMÁNIE - Festival vzdělávání pro děti, mládež, rodiče a pedagogy 2022, 2023

Dvakrát jsem přijala pozvání od Hodiny H v Pelhřimově a vystoupila na festivalu vzdělávání. Vedla jsem tam workshop pro rodiče a pedagogy na téma: Vychovat samostatné, zodpovědné a zdravě sebevědomé dítě.

Ambasadorka 4. ročníku mezinárodní online konference Růst společně 2022

Ve 4. ročníku konference, která se uskutečnila v týdnu od 25.4. do 29.4. 2022 jsem působila jako ambasadorka a propagátorka akce.

Za spolupráci jsem byla neskutečně vděčná. Zastávám názor, že čím víc jako rodič nebo učitel MŠ o výchově a vzdělávání dětí vím, tím lépe dokážu pochopit každé dítě a jeho aktuální potřeby. 

Na konferenci vystoupilo 15 světových expertů a proběhlo 7 rozhovorů s významnými osobnosti z ČR. 

Kongres JSEM MAMINKOU III 2022

V týdnu 12. - 19. 5. 2022 jsem maminkám jako účinkující lektorka přiblížila téma: Tipy pro samostatnost dětí.

Miminko - časopis pro maminky s miminky (únor) 2022

Dne 24. 2. 2022 vyšel v časopisu Miminko rozhovor na téma: "Děti a povinnosti". Máma a redaktorka Bára Klímová mě vyzpovídala, abych mohla přispět svými názory a postřehy přímo z praxe.  

2. místo v plážové výzvě online podnikání 2021 

Dne 14. 10. 2021 mě Stáňa Stiborová vyzpovídala v rozhovoru na téma: Jak vychovávat samostatné děti.

V jejím kurzu Podnikání z pláže jsem se získala 2. místo v Plážové výzvě 2021 za smyspluplný a propracovaný projekt na online trhu.